E-Ticaret

Ticari faaliyetlerini internet üzerinde taşımak isteyen kişilere güzel bir haberimiz var. Evora Soft, profesyonel ekibi, güçlü yazılım desteği ile beraber E-Ticaret konusunda da profesyonel destekler verecek. Artık en ufak gereksinimlerimizi dahi internet üzerinden alıyoruz. Yapılan araştırmalarda internet üzerinden satışları daha ekonomik olduğu gözlemlenmiştir. Firmalar, gerek personel gerek kira derdinden kurtuldukları için fiyatları olabildiğince aşağı çekmekteler. Dijital alanda yer almak istiyor, ürün ve hizmetlerinizi ülkenin genelinde pazarlamak istiyorsanız Evora Soft E-Ticaret Paketlerine göz atın!

Basit bir e-ticaret sitesi hiçbir ihtiyacınızı karşılamaz. Evora Soft olarak sunduğumuz E-Ticaret paketlerinde güvenlik altyapısını sağlıyor, ürün ve hizmet sayfalarında düzen oluşturuyor, ödeme altyapısında geniş seçenekler sunuyoruz. Bölgesel hizmet vermekten kurtulmak istiyorsanız profesyonel bir E-Ticaret sitesine sahip olmanız gerekiyor. Şirketimiz, bu konuda sizlere gereken desteği veriyor, markalaşma ve kurumsal kimlik kazanmanız için profesyonel çözümler üretiyoruz. Evora Soft E-Ticaret paketlerinin özellikleri;

  • Detaylı Ürün Yönetimi

Sahip olduğunuz E-Ticaret sitesinde tüm kontrolleri size bırakıyoruz. İstediğiniz zaman, istediğiniz yerde ürün eklemesi ve çıkarması yapabiliyor, ürün fiyatlarında değişiklikler sağlayabiliyorsunuz.

  • Gelişmiş Tema Tasarımı

Görünüm, E-Ticaret sitesinin en büyük silahlarından birisidir. Bu bağlamda müşterilerinizi etkileyebilecek en iyi tasarımları geliştiriyor, sektörünüze uygun olarak internet adresinize yüklüyoruz.

  • Mobil Uyum

Web tasarımı hizmetlerinde mobil uyumu ne kadar önemli olduğunu dile getirmiştik. Özellikle alışverişe dayalı internet sitelerinin büyük bir bölümü ziyaretçilerini akıllı telefonlar üzerinden almaktadır. Bu nedenle Evora Soft olarak tüm tasarımlarımızda mobil uyuma gereğinden fazla dikkat ediyoruz.

  • Sipariş ve Kargo Yönetimi

Alınan bir siparişi doğru şekilde kargolamak bir e-ticaret sitesi en önemli şeydir. Yapılabilecek en ufak bir yanlış itibar kaybına neden olacağı için markanıza büyük oranda zarar verecektir. E-Ticaret paketlerimiz içerisinde yer alan sipariş ve kargo modülü sayesinde ürünleri doğru bir şekilde alıcılarına ulaştırmanızı sağlıyoruz.

  • Sanal Pos Entegresi

Dijital alanda hizmet veren bir internet sitesi için ödeme çeşitliliğine sahip olmak oldukça önemlidir. Çalıştığınız bankanın sanal pos sistemini internet sitenize entegre ediyor, bu kanal aracılığı ile tüm bankalardan ödeme almanızı sağlıyoruz.

Evora Soft E-Ticaret hizmeti, kurumsal bir marka imajı kazanmanın en kolay ve en güvenilir yoludur.

BİRBİRİNDEN FARKLI E TİCARET PAKETLERİMİZİ İNLECEK İÇİN LÜTFEN TIKLAYIN!