Haberler

Artık insanlar günün büyük bir bölümünü internet içerisinde geçiriyor. Her türlü aktivitenin yer aldığı internet siteleri kullanıcılara büyük avantajlar sağlıyor. Artık alışverişlerimizi dahi internetten yaptığımız şu günlerde her firmanın bir internet sitesine sahip olması gerektiğini düşünüyoruz. Özellikle son yıllarda alınan kararlar sonrasında anonim ve Limited şirketlerinin internet sitesi sahip olma zorunluluğu getirilmiş, markalarına internet üzerinden temsil etme olanakları sunulmuştur. ..

DEVAMINI OKU

Arama motoru optimizasyonu olarak bilinen SEO, web dünyasının temelini oluşturan en büyük etmenlerden birisidir. Arama motoru konusunda pazar lideri olan Google, tüm internetin kalbi konumunda yer alıyor. Milyonlarca hatta milyarlarca websitenin yer aldığı bu dünyada herkes ilk sırada, en önde olmak ister. Herhangi bir anahtar kelimede ilk sayfaya da ilk sırada olmak istiyorsanız bunu ancak arama motoru optimizasyonu ile yapabilirsiniz. Bulunduğunuz sektörde binlerce rakibinizin olduğunu biliyor..

DEVAMINI OKU

Birçok yerel işletme web site yaptırmayı sadece masraf olarak görmekte. Ancak; doğru hedefler üzerine kurulan bir kurumsal internet sitesi, hem kısa vadede hem de uzun vadede kazanç getiriyor. İşletmeler, sahip oldukları internet adresleri üzerinden hem firmaları ile ilgili güncel gelişmelerden bahsedebilir hem de ürün ve hizmet tanıtımı yaparak bunların satışını gerçekleştirebilir. Herhangi bir ticari faaliyet yürütülmese bile bir işletmenin internet üzerinde var olması kurumsal kimlik ve marka..

DEVAMINI OKU

Teknoloji çağında yaşıyor olmamızdan dolayı artık her istediğimiz bilgiye saniyeler içerisinde ulaşabiliyoruz. Başta bilgisayar ve tabletler olmak üzere akıllı telefonlarımız içerisinde bulunan internet bağlantısı, bizlere her istediğimize ulaşmamızı sağlıyor. Artık birçok kişi bir marka ile ilgili araştırmalarını, ürün ve hizmet alımlarını tamamen internet üzerinden yapıyor. Bu bağlamda son 10 yıl içerisinde birçok işletme internet sayesinde milyonlarca dolarlık değere ulaşmış, daha fazla müşte..

DEVAMINI OKU

İnternet, günümüzün en büyük teknolojileri arasında yer alıyor. Bireysel olarak internet sitesi açmak size herhangi bir şey kazandırmayabilir. Ancak; işletmeler için bir internet sitesine sahip olmak hayati derecede önemlidir. İşletmenizi geniş kitlelere tanıtmak, kurumsal kimlik kazandırmak istiyorsanız bir internet sitesine sahip olmanız gerekiyor. Bu sayede hem müşteri kitlenizi artırabilir hem de kazanç oranınızı tahmin ettiğinizin daha da üstüne çıkarabilirsiniz. Etkili bir iletişim yolu ol..

DEVAMINI OKU

Öncelikle söylemek isterizki. EVORASOFT olarak tüm web paketlerimizde uygun fiyatlarla SSL SERFİTİKASI ALABİLİRSİNİZ! Diğer seneler yenileme fiyatlarından en uygun şekilde faydalanabilirsiniz. SSL Serfitikasının öneminden bahsedersek. İnternet, çağımızın en büyük teknolojilerinden birisidir. Parça parça hayatımıza giren internet siteleri, işleyişleri kolaylaştırdığı gibi hayatımıza da renk katmışlardır. Her geçen gün ortaya çıkan yüksek veri trafiği kullanıcı güvenliğinin de yerle bir ..

DEVAMINI OKU