Şartlar ve Koşullar

Evora Soft üzerinden herhangi bir hizmet almanız durumunda aşağıda yer alan şart ve koşulları kabul etmiş sayılırsınız. Bu nedenle bu sayfayı hizmet almadan önce dikkatle okuyunuz.

Kullanıcılar, Evora Soft internet adresine üye olurken verilen kişisel bilgilerin doğruluğunu kabul eder. Evora, paylaşılan bilgilerin yanlışlığından ötürü herhangi bir zarara uğrarsa bu zarar hukuk önünde müşteriden tanzim edilir.

  • Müşteriler, sahip olduğu kullanıcı adı ve şifreyi üçüncü şahıslar ile paylaşamaz. Kişisel güvenliğini sağlamak durumunda olan üyeler, herhangi bir aşamada mağduriyet yaşarlarsa geri iade talep edemez.
  • Sunulan hizmet bir yazılım hizmeti olmasından dolayı iadesi yoktur. Yasalar içerisinde bu konu ile ilgili özel bir madde bulunmaktadır.
  • Satın alınan yazılımlar dosya olarak teslim edilmez. Doğrudan alan adı üzerine kurulur. Alan adı seçimi tamamen müşteriye aittir. Müşterinin elinde alan adı varsa o domain üzerine de kurulum gerçekleştirilir.
  • Kurulumu yapılmış bir internet sitesinin tasarımı daha sonradan değiştirilemez. Hizmet sadece satın alınan web tasarım paketi için verilir.
  • Müşteriler, kurulum başlamadan önce her türlü değişiklik isteme hakkında sahiptir. Kurulum yapıldıktan sonra istenen her değişikliğe ücret talep etme hakkımız bulunmaktadır.
  • Web tasarım siparişi veren herhangi bir kullanıcı; teslimat bilgisi, gizlilik sözleşmesi, şart ve koşulları okumuş olarak kabul edilir.  Evora Soft, herhangi bir itiraz sürecinde bu belgeleri hukuk deliliği niteliğinde mahkemeye sunma hakkına sahiptir.
  • Herhangi bir web tasarım paketi satın alan kişiler, alan adı değişikliği yapma durumunda yeniden paket almak zorundadır. Web tasarımların siteler arası değişiklikleri mümkün değildir.
  • Evora Soft, web tasarım paketlerinde içerik hizmeti sunmak zorunda değildir. İçerik hizmeti için ayrı bir hizmetten yararlanmanız gerekir.
  • Evora Soft müşterileri pazar günleri hariç haftanın her günü canlı destek üzerinden ekibimiz ile iletişime geçebilirler. Sosyal medya başta olmak üzere çeşitli platformlarda markamız adına gerçek dışı olumsuz yorum atılırsa bu konu hakkında da idari mahkeme süreci başlatılacağını tebliğ ederiz.

 

İş bu sözleşmeyi okudum ve kabul ediyorum.