Seo Hizmetleri

Evora Soft sadece web tasarım hizmetleri ile sınırlı kalmıyor! Bununla beraber arama motorlarında yükselmek isteyen müşterileri için SEO hizmeti de veriyor.

SEO, bir internet sitesine katma değer katarak anahtar kelimelerinde yükselmenin önünü açar. Tüm anahtar kelimelerinde ilk sayfada ya da ilk sırada olan bir işletmenin ziyaretçi sayısı her geçen gün giderek artar. Öncelikle Kendinizden düşünün; internet üzerinden herhangi bir arama yaparken genellikle ilk birkaç diye göz atarsınız. Devamında gelen İnternet sitelerinden sizler için herhangi bir önemi yoktu. Zirve noktada geri almak, anahtar kelimenin üzerinden ziyaretçi edinmek istiyorsanız Evora Soft SEO Hizmetlerinden destek almanız gerekiyor.

Bu konuyla ilgi web sitemizde bulunan Seo Nedir? Web Sitesi için Önemi Nelerdir? Adlı konumuzu inceleyebilirsiniz.

  • Neler Yapıyoruz?

Evora Soft olarak SEO hizmetlerinde neler yaptığımızdan bahsetmek istiyoruz; arama motoru optimizasyonu olarak bilinen SEO iki farklı Kriter üzerinden yapılır. Site içi (On Page) ve Site Dışı (Off Page) olarak yapılan SEO birçok kritere bağlıdır. Başta kullandığınız web sitesi tasarımı, yazılım, içerikler tek tek gözden geçirilir. Bununla beraber internet sitemize dışarıdan alınabilecek tüm linkler (Forum, Blog tanıtımları, sosyal medya ve görsel materyaller) üzerinden ziyaretçi alınarak katma değeri artırılır. Yapılan işlemler ile ilgili detaylar;

  • Hedef kitleyi belirleme

Evora Soft olarak aldığımız tüm SEO işlemlerinde ilk olarak hedef kitle belirlemesi yapıyoruz. Sektör durumuna göre aranma hacmi yüksek kelimeler belirlenerek bu kelimeler üzerinden önce içerik hazırlıyor daha sonra çalışmalarla ilk sayfaya gelmesini sağlıyoruz.

  • Rakip Analizi

Bölgesel olarak hizmet veren bir işletmenin rakip sayısı bulunduğu bölgeye göre bir elin parmaklarını geçmez. Ancak söz konusu internet ise rakip sayınızın oldukça fazla olacağını bilmelisiniz. Rakiplerinizin arasından sıyrılmak istiyorsanız SEO çalışmalarına hız vermenizi istiyoruz. Evora Soft olarak rakiplerinizin sektör içerisinde ne yaptığını inceliyor, daha ön sıralara geçebilmenin yolunu SEO ile inşa ediyoruz. Hedefi ise sektör yoğunluğu ve rekabet durumuna göre belirliyoruz.

  • İçerik Optimizasyonu

Kütle belirlendikten sonra optimizasyon işleminin başlayabilmesi için yüksek aranma hacmine sahip içerik hazırlanması gerekiyor. Ekibimiz bu konuda da oldukça profesyonel olup SEO uyumlu içerik hazırlayarak web sitenin yükseliş kazanmasına katkı sağlıyor.

  • Davranış Ölçümleme

Yapılan site içi ve site dışı SEO işlemlerinin tamamı belirli aralıklarla kontrol edilir. En çok ziyaretçi alan sayfa, organik trafik artışı, yeni kullanıcı artış oranı ve açılış hızı kontrol edilerek bir önceki döneme göre analiz edilir. Elde edilen tüm sonuçlar müşterilerimize şeffaf bir şekilde raporlanarak sunulur. Evora Soft SEO hizmetleri ile kalıcı yükseliş kazanarak hem ziyaretçinizi artırabilir hem de ürün ve hizmet satışlarını yükseltebilirsiniz.

SEO HİZMETLERİ PAKETLERİMİZLE İLGİLİ FİYAT BİLGİSİ ALMAK İÇİN LÜTFEN İLETİŞİME GEÇİNİZ!