Sıkça Sorulanlar

  • ALDIĞIM TEMAYI DAHA SONRA FARKLI TEMA İLE DEĞİŞTİREBİLİRMİYİM?

Satın aldığınız temayı daha sonra farklı bir tema ile değişim yapamazsınız.Paketlerimiz domain lisanslı olduğu için aldığınız tema kurulum yaptığınız siteye lisanslanır  sonradan lisans ve tema değişmemektedir.

  • HER YIL ÖDEME YAPMAM GEREKİYORMU?

Web Paketlerimiz ömür boyu lisanslı olarak satılmaktadır. Bir Defa ücret ödediğinizde ömür boyu kullanım hakkına sahip oluyorsunuz. Yıllık herhangi bir ödemesi bulunmamaktadır. Sadece Domain ve Host ilk sene ücretsizdir. Diğer seneler web sitenizin kullanıma açık olması için yenilemeniz gerekmektedir.

  • WEB PAKETLERİNİ İSTEDİĞİMİZ KADAR DOMAİNE KURABİLİRMİYİZ.?

Web Paketlerimiz domaine lisanslı verilmektedir, her bir domain için yeniden satın almanız gerekmektedir. Sipariş verilen web paketi siparişte belirtilen domaine lisanslanır. web paketinin kurulumu tamamlandıktan sonra, domain değişikliği yapılmamaktadır.

  • SATIN ALDIGIM ÜRÜNÜN DAHA SONRA LİSANS DEĞİŞİKLİĞİ YAPILABİLİR Mİ?

Lisans değişikliği maalesef yapılmamaktadır. Ancak aynı firmaya ait ilk alınan  lisans  com uzantı ya alınmış ise,  firma daha sonra aynı domainin com.tr uzantısına geçmek istediğinde süre gözetmeksizin  değiştirilir.

  • WEB PAKETLERİNİ KENDİ SUNUCUMDA BARINDIRABİLİR MİYİM?

Web Paketlerimizi Kendi hosting hesabınızda barındırabilirsiniz. Satın aldığınız sunucuda ioncube bileşeninin kurulu olması gerekmektedir. Günümüzde hosting hizmeti veren firmaların %95'inde ioncube kurulu olarak gelir.Ayrıca Php Sürümünüz 5.6 olmalıdır. Kurulum yapacağınız hostinginizin linux olmasına dikkat ediniz.

  • SATIN ALDIĞIM WEB PAKETİNİN TESLİMATINI NASIL YAPIYORSUNUZ.?

Satın Aldığınız Web Paketinin ,Ödemenizi Yaptıktan Sonra size mail olarak dosyalarınızı atıyoruz. 

Dilerseniz Ücretsiz Kurulum Talep Edebilirsiniz. Bunun için Sipariş Formunda Not Kısmına Hosting Bilgilerinizi yazınız.

  • WEB PAKETLERİNİ SATIN ALDIKTAN SONRA DESTEK VERİYORMUSUNUZ?

Web Paketlerimizi satın alan müşterimize 1 yıl ücretsiz teknik destek hizmeti veriyoruz. Her türlü soru ve sorunlarınızı destek@evorasoft.com adresine gönderebilirsiniz veya Destek Talep Formu  Açabilirsiniz.

Ücretli Web Paketlerimizde Sorunlarınızı destek@evorasoft.com adresine göndermeniz daha doğru olacaktır. Çünkü Sorunla ilgili olarak sizden hosting bilgilerinizi talep edebiliriz.

  • SATIN ALDIĞIM WEB PAKETİNE EK MODÜL YAPIYORMUSUNUZ?

Ürünlerimizi satın alan müşterilerimizin özel isteklerini ücret karşılığında yapıyoruz. Ek Modül isteklerinizi Müşteri Panelinizden Destek Talebi oluşturarak veya  İletişim sayfamızda yer alan iletişim formu aracılığı oluşturabilirsiniz. Ayrıca destek@evorasoft.com mail adresimize yazabilirsiniz. İstediğiniz ek modülün maliyeti hesaplanarak size teslim edileceği tarihi bildiriyoruz.

  • SATIN ALDIĞIM ÜRÜNÜ GERİ İADE YAPABİLİYORMUYUM?

Web Paketlerimiz domaine lisanslı olarak tarafınıza teslim edilmektedir. lisans verileceği için iade söz konusu olmamaktadır.