Web Site Destek ve Bakım

Evora Soft olarak birçok alanda müşterilerimize profesyonel çözüm önerileri sunuyoruz. Sadece paket satışları yapmıyor, satış sonrasında gerekli olan destek ve bakım hizmetlerini de sağlıyoruz.

Hatalı ya da gereksiz özelliklere sahip bir internet sitesi sizlere kurumsal bir marka imajı kazandırmaz. Ziyaretçiler, özellikle ürün ve hizmet satışı yapan bir mağazaya girdiğinde detaylı olarak baştan aşağı bir incelemede bulunurlar. Göze çarpan her hata işletmeye duyulan güvenin azalmasına neden olmaktadır. Bu nedenle Evora Soft olarak müşterilerimize her alanda destek ve bakım hizmetlerini soruyor, gerekli incelemeleri profesyonel ekibimizle sağlıyoruz.

  • Neler Yapıyoruz?

Evora Soft olarak web sitemiz üzerinde detaylı incelemeler başlatıyoruz. Öncelikle yazılımsal hataları tespit ediyor, bu hataları yazılım ekibimiz üzerinden düzeltiyoruz. Bununla beraber tema ile ilgili tüm verileri analiz ederek güncel teknolojiye uygun olup olmadığını gözlemliyoruz. Özellikle mobil uyum konusunda hatalı olan sayfaları tek tek tespit ediyor, bu sayfaların mobil uyumlu hale gelmelerini sağlıyoruz.

Yazılım kaynaklı olarak eski teknolojik kodlamaların kullanıldığını görüyoruz. Evora Soft olarak web yazılımınızı SEO uyumlu hale getiriyor, anahtar kelimelerde yükseliş kazanmalarını sağlıyoruz. Müşteriler talep etmeleri durumunda periyodik olarak Bakımlarını gerçekleştiriyor, hangi bir olup olmadığını tespit ediyoruz.

Evora Soft bilişim Hizmetleri, en güncel teknolojiye sahip altyapı hizmetleri ne sahiptir. Her müşterimiz, bakım ve onarım çalışmaları sonrasında eskisine nazaran daha güçlü, daha güvenilir bir internet sitesine sahip olmakta. Bu konu ile ilgili sorularınızı iletişim bölümü üzerinden bizlere iletebilirsiniz.

TEKNİK DESTEK İLE İLGİLİ FİYAT TEKLİFİ ALMAK İÇİN LÜTFEN İLETİŞİME GEÇİNİZ!