Sosyal Medya

Markalaşma, kurumsal kimlik kazanmanın en etkili, en kolay yönlerinden biri de sosyal medya kullanımıdır. Günümüzde yaş grubunun sosyal medya içerisinde en az bir aktif hesabı bulunuyor.

Sürekli sosyal medya ağları içerisinde geçen zaman, işletme ve markaların kendilerini göstermelerine katkı sağlıyor. Başta ürün ve hizmet satışlarını arttırmak isteyen birçok işletme sosyal medya üzerinden destek almak ister. Ancak; yanlış uygulanan stratejiler işletmelere hem vakit hem de sermayeden kayıp yaşamalarına neden oluyor.

Evora Soft olarak sunmuş olduğumuz sosyal medya hizmetinde işletme ve firmaları bilinçlendiriyor, sosyal medya üzerinden nasıl ilerleme kaydetmeleri hakkında bilgiler veriyoruz. Sosyal medyayı doğru zamanda doğru şekilde kullanan işletme her alanda kazanım sağlar. Genellikle birçok kişi paylaşım yapma konusunda hatalar yapıyor. Hedef kitle analizi yapmadan rastgele yapılan paylaşımlar sosyal medyadan alınan etkiyi her geçen gün yere düşürüyor. Kurumsal kimlik için sosyal medyayı kullanmak istiyor, ürün ve hizmet satışlarınızı arttırmak için bu kanaldan destek almak istiyorsanız doğru yerdesiniz.

  • Neler Yapıyoruz?

Evora Soft olarak öncelikle sosyal medya üzerinden hedef Kitle ve piyasa araştırması yaparak bir büyüme stratejisi oluşturuyoruz. Eğer işletmelerin sosyal medya hesapları yoksa sıfırdan hesapları açıyor, düzenli planlar dahilince içerik girişleri yapıyoruz. Günlük, hastalık, aylık olarak takipçi artışlarında not alıyor, bir önceki döneme göre artış grafiğini rapor olarak sunuyoruz. İçerik paylaşımı ve zamanlama konusunda hedef kitle araştırması yapıyor, en uygun zamanları tespit ediyoruz.

Sosyal medya konusunda tüm hesapların yönetimini bizzat üstleniyoruz. Bu konuda profesyonel çalışma arkadaşlarını görevlendiriliyor, belirlenen platformlar üzerinden daha etkili hale gelebilecek çalışmalar oluşturuyoruz. İlk etapta büyümek için reklam hizmetlerinden destek alıyor, reklamların hangi alanlarda kullanacağı konusunda sizlerin görüş ve önerilerini alıyoruz. Tüm işleyiş hakkında raporlamalar eksiksiz olarak sizlere sunuluyor.

  • Sosyal Medya Pazarlama Stratejisi

Sosyal medyaya bir pazarlama stratejisi olarak kullanmak istiyorsanız kesinlikle profesyonel destek almanız gerekiyor. Evora Soft olarak tüm bu süreçte yanınızda oluyor, sosyal medyayı nasıl etki kullanabileceğiniz hakkında yönlendirmelerde bulunuyoruz. Bireysel olarak sosyal medya yönetimi yapmanız neredeyse imkansızdır. Günümüzde milyonlarca müşteri kitlesi bulunan işletmeler dahi reklam ağları üzerinden destek almak zorunda kalıyor. Sosyal medya üzerinden etkileşim alabilmenin en kolay yolu olarak gösterilen reklam doğru uygulandığı zaman işletmelere katkı sağlıyor. Bu bağlamda hesabınızı sizin yerinize büyütüyor, reklam stratejilerinizi ekiplerimizin yönetimine bırakıyoruz.

Evora Soft sosyal medya hizmetlerinden destek alan birçok işletme sosyal medya hesaplarını büyüttükleri gibi ürün ve hizmet satışlarında da büyük artış yakalamışlardır. Konu hakkındaki öneri, görüş ve sorularınızı iletişim bölümü üzerinden bizlere ulaştırabilirsiniz.

SOSYAL MEDYA PAKETLERİMİZLE İLGİLİ FİYAT BİLGİSİ ALMAK İÇİN LÜTFEN İLETİŞİME GEÇİNİZ!