Teslimat Bilgisi

Evora Soft Web Ajans üzerinden hizmet alan her müşterimiz öncelikle aşağıda yer alan teslim şartlarını okumuş, kabul etmiş sayarlar. Teslimat, her müşteri için eşit olarak sunulmaktadır. Teslimat konusunda uygulamış olduğumuz şartlar şekildedir;

Hizmetlerimiz içerisinde yer alan tüm web site paketleri en geç 24 saat içerisinde teslim edilmektedir.

  • Kurulum öncesi her müşteri ile birebir iletişime geçilerek kurulum öncesi onay alınır. Kurulum yapılmadan önce her müşteri tasarım konusunda değişiklik isteme hakkına sahiptir. Ancak; kurulum yapıldıktan sonra talep edilen değişiklikler için ücret istenebilir.
  • Evora Soft üzerinden satın alınan hizmetlerin iadesi yoktur. Sipariş vermeden önce iyi karar vermeli, ihtiyaçlarınıza yönelik çözümler istemelisiniz. Kurulum, müşterinin paket satın alması ile beraber başlar.
  • Kurulum yapıldıktan sonra her müşterimize internet sitenin admin kullanıcı adı ve şifresi verilir. Tasarımsal konulara müdahale edilmediği sürece her müşteri kendi internet adresi üzerinde değişiklik meydana getirebilir.
  • Web tasarım hizmetleri alan adı üzerine kurulur. Eğer müşterinin kendine ait bir alan adı varsa ekibimiz o alan adı üzerine işlem yapabilir. Paket dahilinde satın alım olacaksa müşterilerimiz ile ortaklaşa karar veriyor, kurumsal kimlik oluşturabilecek en iyi domaini seçiyoruz.
  • Evora Soft kampanyalı web tasarım paketlerinde yer alan ücretsiz domain ve hosting hizmeti ömür boyu değildir. Alan adı ve hosting'ler 1 yıllık kullanım ömrüne sahiptir. Bu sürenin dolması ile beraber doğan yenileme ücreti müşteriye aittir. Yenileme talebini reddeden müşterilerin internet adresi otomatik olarak silinir. Bu gibi durumlarda doğan olumsuzluklardan Evora Soft sorumlu değildir.
  • Evora Soft web tasarım paketleri içerisine içerik ekleme fiyatı dahil değildir. Başta kurumsal bilgiler olmak üzere hakkımızda, ürün ve hizmetler için içerik yazılmasını istiyorsanız ücretli olarak bu isteğinizi karşılayabiliriz.
  • Evora SEO Hizmetlerinde teslimat süresi projenin durumuna göre değişiklik gösterebilir.
  • Siparişi tamamlanan müşteriler, yukarıda belirttiğimiz tüm maddeleri kabul etmiş sayarlar. Daha sonradan gelip itiraz edilme, ücret iadesi isteme hakları yoktur. Evora Soft hem kendi haklarını hem de müşteri haklarını korumakla sorumludur.